Compania StarNet unul dintre liderii companiilor din domeniul comunicaţiilor electronice din Republica Moldova, angajează:

Operator Vânzări prin Telefon

Obiectivul postului:
Realizarea target-ului de vanzări telefonice, stabilit în conformitate cu politica de vânzări a companiei StarNet.

Responsabilități:
·  Prospectează piața pentru identificarea noilor clienți;
·  Receptionează/efectuează apelurile și informează clienții despre oferte și promoții;
·  Consiliază clienții în privința serviciilor solicitate.

Cerințe:
·  Studii medii, superioare (în domeniul telecomunicații va constitui un avantaj);
·  Aptitudini de operare PC (Microsoft Office);
·  Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă, cunoașterea limbii engleze va constitui un avantaj;
·  Excelente abilități de comunicare și negociere;
·  Perseverență în atingerea abiectivelor propuse.

Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, și un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane la adresa hr@starnet.md, cu specificarea postului – Operator Vânzări prin Telefon.

Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu.

E-mail: hr@starnet.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть