Compania ÎCS ,,Orbico MA’’ SRL, leader în domeniul distribuţiei în Republica Moldova, anunţă post vacant de:

IT Junior

Responsabilităţi:

  • Instalarea, configurarea, întreținerea, menţinerea în funcţiune precum si rezolvarea eventualelor incidente tehnice a componentelor hardware şi software pentru reţele de calculatoare şi a serviciilor de rețea;
  • Administrarea infrastructurii de reţea, planificarea şi asigurarea “Customer Support- ului” 24/7;
  • Evidența și actualizarea listei echipamentelor și Soft-urilor instalate si utilizate;
  • Mentinerea relațiilor cu furnizorii de servicii pentru intreținerea echipamentului IT;
  • Participarea la proiectele IT a companiei;
  • Susținerea produselor Companiei;
  • Răspunsul la solicitări și participarea la înlăturarea defecțiunilor;
  • Testarea și menținerea aplicațiilor noi;
  • Susținerea procesului intern de dezvoltare.

Cerinţe:

  • Studii superioare în domeniul tehnologiilor informaționale/telecomunicațiilor (complete sau incomplete);
  • Cunoștințe avansate de operare PC, cunoaștere bună a aplicațiilor de birou;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză;
  • Bună capacitate analitică;
  • Perseverență, deschidere spre nou, dorință de a învăța;
  • Capacitate de lucru in regim dinamic si flexibil;
  • Initiativa, spirit de echipa.

Se oferă:

  • Salariul competitiv;
  • Telefon de serviciu;
  • Intreg pachet social;
  • Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă.

Persoanele interesate ce corespund cerințelor sunt rugate să expedieze CV-ul cu indicarea postului «IT Junior » şi scrisoarea de intenţie la adresa de e-mail: hr@orbico.md

Vor fi contactate doar persoanele selectate in baza CV-urilor.

hr@orbico.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть