Compania ÎCS "Orbico MA" SRL, leader în domeniul distribuţiei în Republica Moldova anunţă ofertă de angajare pentru poziţia de:

Promoter pentru or. Balti (in magazin)

Responsabilităţi:
• Promovarea produselor companiei în zona de activitate (la raft, in magazin), furnizarea informațiilor necesare
  potențialilor clienți legate de produsele comercializate.

Cerinţe:
•  Studii superioare sau student la frecventa redusa
• Grafic de muncă: 8 ore, 5/7 zile
• Disponibil pentru munca de teren (in magazin)
• Abilități de comunicare și convingere
• Dorinţa şi capacitatea de a învăţa
• Cunoaşterea limbii engleze constituie un avantaj;
• Experienţa de lucru nu este obligatorie.

Se oferă:
• Salariu competitiv plus bonus de performanță
• Pachet social întreg
• Lucru într-o echipă tânără şi prietenoasă
• Oportunitate de dezvoltare profesională şi de creştere în carieră
• Teambuilding-uri si activitati corporative

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul cu indicarea postului «Promoter» şi scrisoarea de intenţie la adresa de e-mail: hr@orbico.md

Vor fi contactate doar persoanele selectate in baza CV-urilor.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть