BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A.
anunţă concurs pentru postul vacant de:

Operator Ghişeu Universal: Chisinau, Briceni, Rezina, Edinet

Misiune post: Asigurarea efectuării operaţiunilor de ghişeu (in numerar si prin virament) pentru persoane fizice si juridice.
Promovarea si vânzarea produselor şi serviciilor bancare.
Responsabilităţi:

  • Efectuarea tuturor operaţiunilor de ghişeu in numerar si prin virament cu clienţii băncii;
  • Atragerea clienţilor noi;
  • Promovarea si vânzarea produselor si serviciilor băncii.

Profilul candidatului:

  • Studii superioare in domeniul economic/financiar / medii de specialitate/superioare incomplete;
  • Experienţa în relaţia cu clienţii, gestiunea numerarului, (într-o funcţie analogică va fi un avantaj);
  • Cunoştinţe de utilizator în aplicare MS Office, Excel;
  • Abilităţi de comunicare, orientare spre client, rezultat si calitate;
  • Atenţie la detalii.

Oferta:

  • Se asigura stagierea persoanelor selectate;
  • Oportunitatea de a se familiariza rapid cu o activitate în domeniul bancar;
  • Posibilitatea de a se alătura unei echipe de profesionişti.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV -ul, indicând postul solicitat şi însotit de o scrisoare de intentie la adresa: mun. Chişinău, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md  , fax. 54-19-74.Informaţii suplimentare la tel.: 812 332.

Adresa: bir. 409, Chisinau, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81 a
E-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md
Telefon: 022 812 332

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть