Rețeaua națională de magazine „Sănătatea Market”
este în căutare de noi colegi activi și sociabili pentru postul de:

Vînzător consultant (Edineț)

Responsabilitățile tale vor include:
- vînzări active de mărfuri în magazinele noastre;
- atragerea clienților și oferirea de consultații;
- colectarea datelor de contact ale clienților interesați;
- recepționarea mărfurilor conform termenului și cantității;
- efectuarea decontărilor (registru de casă).

Îți garantăm:
- un loc de muncă stabil în cadrul unei companii prospere;
- salariu bun și plătit la timp;
- bonusuri plăcute proporționale performanțelor obținute.

Cerințe:
- tinere și tineri;
- aspect exterior atrăgător, plăcut și îngrijit;
- cunoașterea limbilor română și rusă;
- sociabilitate, abilități de comunicare și dorință de a comunica;
- atitudine responsabilă față de obligațiile de serviciu;
- punctualitate, capacitatea de a prețui timpul său și al celorlalți;
- conștiinciozitate, îndeplinirea exactă a sarcinilor propuse;
- disciplină;
- deprinderi de exprimare corectă;
- spirit de inițiativă, curajul de a-și expune ideile și de a răspunde pentru ele;
- abilitate de a însuși informații noi;
- siguranță de sine.

Despre noi

Rețeaua de magazine „Sănătatea Market” se remarcă printr-o gamă largă de produse farmaceutice și cosmetică curativă (complexe de vitamine, geluri, unguente, creme, șampoane, balsamuri, soluții pentru baie, uleiuri eterice și comestibile, fitoceaiuri, amestecuri de plante etc.).

Scopul companiei este comercializarea unor produse de calitate și extinderea în permanență a sortimentului de mărfuri pentru consumatori.

Cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: retail.director@virim-impex.com sau să ne contacteze la numărul de telefon 069510663.

E-mail: retail.director@virim-impex.com
Telefon: 069510663

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть