Grup Internațional de companii MELDAVA GRUP prin echipa sa de profesionişti, ce au o vasta experiență profesională în diverse domenii și sunt capabili să înţeleagă şi să aduca o plus-valoare de cunostinţe şi experienţă tuturor partenerilor săi, anunță concursul de angajare pentru următoarea poziție vacantă:

Inginer Tehnician

Companie de profil, membru al grupului de companii MELDAVA GRUP, specializată în domeniul de vinzare, închiriere și utilizare complexă a aparatajelor de filtrare a apei potabile, pentru rețeaua proprie de unități de vînzare, angajează:
Inginer Tehnician (Chișinău) (se accepta personae fără limită de vîrstă, doar cu experiență profesională în domeniul utilajelor și aparatajelor de filtrare și operare apă, cu elemente electronice și părți mecanice).

CERINȚE GENERALE:
- OBLIGATOR - Studii de profil tehnic
- OBLIGATOR - Experiență de minim 3 ani în domeniul de deservire a utilajelor frigorifice, de fltrare industrială a apei, orice tipuri de utilaje cu părți electronice și mecanice complexe,
- Motivație, entuziasm, dedicație și o puternică etică profesională;
- Responsabilitate, proactivitate si capacitate de a respecta termenii limită
- Fluență in limbile: Romănă, Rusă
- Limba Engleză prezintă un avantaj
- Permis de conducere categoria B
- Automobil propriu.
- Aspect prezentabil
- Disponibilitatea de a colabora în regim flexibil, fiind disponibil de implicare la cerere în soluționarea problemelor tehnice apărute

RESPONSABILITĂȚI:
Proiectul presupune instalarea unităților de filtrare industrială a apei atît în sediile partenerilor Companiei, cît și în regim de chirie sau vînzare.

Responsabilitatile zilnice implica:
- Gestionarea Departamentului tehnic al companiei
- Responsabilitatea de funcționarea utilajelor și tehnicii aflate în utilizare și deservire
- Instalarea, deservirea și reparațiile necesare pentru utilajul din teritoriu
- Studierea tehnologiei pentru pregătirea procesului de asamblare a tehnicii în Republica Moldova
- Lucrul cu partenerii locali și producătorii de utilaj

OFERIM:
- Oportunitatea dezvoltării unei cariere intr-un mediu de profesioniști
- Un pachet salarial motivant cu achitare in conformitate cu legilslatia RM
- Pachet social
- Telefon mobil,
- Birou permanent

Toate persoanele interesate sunt rugate să expedieze un Curriculum Vitae la adresa de e-mail: jurist@meldava.com, pentru informații suplimentare, la numărul 069707373.

Aplicațiile, pentru fiecare poziție vacantă, se vor primi pînă la  01 februarie 2018. Numai persoanele selectate vor fi contactate ulterior.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть