În legătura cu extinderea secției vînzări căutăm:

Manager vînzări

Dacă Dumneavoastra prindeți ”caif” de la faptul, că primiți salariul de doua ori mai mult decît cei care stau în zadar 8 ore la serviciu datorită ocupației în vînzări, atunci anume Dvs. sunteți cel de care avem nevoie.

Care vor fi responsabilitățile Dvs.:
- vînzări active de servicii, produse;
- respectarea planurilor de vînzare;
- participare la negocieri, întîlniri, întocmirea contractelor;
- oferire de asistență în tranzacții, controlul asupra livrării producției și achitării prețului ei;
- administrarea și dezvoltarea bazei de date a clienților;
- oferire de consultații clienților;
- și, bineînțeles, căutare de noi clienți.

Bonusuri:
educație din contul companiei în domeniul tehnologii în vânzări, psihologia comunicării, performanța personală ;
- participarea gratuită la cursuri, seminare și conferințe;
- posibilitatea obținerii accesului la materiale de instruire în vânzări, resurse umane, marketing si publicitate, valoarea de piață a cărora este mai mult de 50 000 lei

Acest loc de munca este pentru Dvs dacă:
- Dvs lucrați pentru rezultat;
- Sunteți responsabil și disciplinar, știți cum să elaborați obiective și sarcini și să le executăți la timp;
- Sunteți liberi în comunicare, rezistent la stres și la refuz;
- Sunteți gata să învățați în mod activ abilitățile de negociere și vânzări;
- Doriți să munciți, să obțineți salariu decent și să dobândiți abilități valoroase

Ce cerem de la Dvs.:
- studii superioare (constituie avantaj);
- experiență de cel puțin 3 ani;
- cunoștințe de operare PC, 1C (constituie avantaj)  și de navigare pe Internet;
- fluență în limbile rusă și română;
- permis de conducere;
- preferabil - bărbați

Ce oferim:
- post de muncă în cadrul unui colectiv tînăr și activ;
- creștere profesională pînâ la conducător de subdiviziune;
- 8 ore de lucru pe zi, 5 zile lucrătoare pe săptămînă;
- salariul decent motivant de la 6000 până la 12000 lei, a cărui limita superioară nu este limitată și depinde de sarguința Dvs;
- instruirea angajaților;
- compensare combustibil în unele cazuri
- comunicare mobilă gratuită
* Doar candidații care corespund tuturor cerințelor enumerate vor fi invitați la interviu. Vă rugăm să specificați în subiectul mesajului denumirea postului vacant pentru care aplicați.

ANUNȚUL ESTE ACTUAL PÎNĂ LA 31.01.2018

Telefon: 060 89 20 19
E-mail: repres@tehnoprofil.md
www.tehnoprofil.md

НазадВперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть