Partenerul Companiei "Acvilin Grup" din 01 iunie 2013, Compania australiana "Red Bull GmbH" -  lider mondial în producerea bauturilor energizante, anunță concurs pentru suplinirea functiei vacante

Merchandiser Red Bull GmbH

CERINTE:
- Studii: superioare, superioare incomplete, medii de specialitate;
- Abilitati: tehnici de proiectare si plasarea a publicitatii;

RESPONSABILITATI:
- In conformitate cu planul activitatii transmite asortimentul de produse ale companiei in cadrul retelei;
- Monitorizeaza asezarea asortimentului de produse potrivit standardelor de merchandising, gestioneaza plasamentul si actualizarea materialelor de marketing si echipamente;
- Informeaza supervizorul si reprezentantul de vanzare responsabil cu privire la cantitatea insuficienta de productie si comanda;
- Informeaza supervizorul si reprezentantii de vanzare despre plangerile clientului in legatura cu cantitatea si calitatea bunurilor livrate conform contractului de furnizare;
- Informeaza conducerea nemijlocita in legatura cu orice schimbare in situatia pietei care ii este incredintata, identificate in timpul muncii;
- Colecteaza informatii de marketing cu privire la sarcinile companiei;
- Asigura realizarea campaniilor publicitare, a promotiilor, a degustarilor.

CONDITII:
- Activitate stabila intr-o companie stabila;
- Intreg pachetul social;
- Instruirea salariatilor companiei in domeniul competentei profesionale;
- Salarii regulate.

In cazul in care sunteti interesati de oferta noastra si intruniti toate cerintele noastre, va rugam sa trimiteti CV-ul Dvs., specificand obligatoriu in subiectul scrisorii funcția pentru care aplicați, la adresa: alexandru.soldan@redbull.com
Pentru a afla mai multe informatii despre compania noastra va rugam sa vizitati www.acvilin.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Merchandiser

Rogob carne si mezeluri • 21 Февраля 2018, Кишинев

Отправить CV

Promouter-Merchandiser (Chisinau)

Mezellini • 21 Февраля 2018, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть