Casa Comercială «AquaTrade» cel mai mare distribuitor de ape minerale și băuturi răcoritoare din Republica Moldova angajează

Șofer-expeditor

Cerințe:

  • Permis de conducere categorie В,C (OBLIGATORIU).
  • Experiență în a conduce automobile cu tonaj mare.
  • Capacitatea de a învăța.
  • Cunoașterea limbilor române și ruse.
  • Formă fizică bună.

Responsabilități:

  • Primirea mărfii de la depozit.
  • Verificarea integrității produselor.
  • Încărcarea și descărcarea buteliilor.
  • Manipularea facturilor și a bonurilor fiscale.
  • Monitorizarea lucrului efectiv a automobilului.

Oferim:

  • Un lucru stabil într-o echipă tânără.
  • Angajare oficială + Pachet social (impozitele achitate de catre companie).
  • Salariu decent și motivant începând de la 7000 lei.
  • Transport din contul companiei.
  • Telefonie mobilă.

Expediați CV-ul la adresa de e-mail: hr@aquatrade.md      cu specificarea funcției în subiect.

hr@aquatrade.md

068333703

НазадВперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Prologistic-Com SRL • 24 Мая 2018, Кишинев

Отправить CV

Șofer expeditor

CAPCAP • 24 Мая 2018, Кишинев

Villa Prodotti • 24 Мая 2018, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть