Compania „Paymaster” SRL  își mărește echipa de Reprezentanți Regionali. Dacă ești o persoană comunicabila, energica, cu aptitudine de convingere si lucru in grup, nu rata șansa.

Reprezentant comercial regional

Cerințe:

  • Experiența în domeniu vânzări FMCG (se va considera prioritate).
  • Permis de conducere categoria „B”.
  • Autoturism personal (condiție obligatorie).
  • Cunoștințe generale PC.
  • Cunoașterea limbilor române și rusă.
  • Locul de trai - localitățile indicate sau în imediata apropiere.

Responsabilități:

  • Prospectează regiunea alocată , identifică și abordează potențiali clienți.
  • Dezvoltarea portofoliului de clienți.
  • Stabilirea si menținerea relațiilor cu clienții existenți.
  • Încheierea contractelor cu clienți noi.
  • Negociază și urmărește derularea în bune condiții a contractelor încheiate
  • Menținerea contractelor permanente cu clienții.
  • Căutarea activa si atragere de noi clienți.

Compania oferă:

  • Angajare oficiala în câmpul muncii.
  • Salariu atractiv (salariu fix + % bonus performanțe).
  • Compensare amortizarea uzură autoturism (compensare consum combustibil).
  • Număr telefon corporativ.
  • Pachet social complet.
  • Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit si productiv.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV prin fax: 022 855887 sau e-mail: mbucataru@paymaster.md   cu menționarea postului și regiunii din care sunteți.

E-mail: mbucataru@paymaster.md
Fax: 022 855887

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Reprezentant medical

Medpark • 20 Января 2018, Кишинев

Отправить CV

Lucrator comercial

Romstal • 20 Января 2018, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть