Contabil(ă) 12 000 - 15000 lei

Compania SIXT rent-a-car Moldova, membră a retelei de companii din 105 tari din lume, anunță concurs pentru postul vacant de:

SIXT rent-a-car Moldova este o companie dinamica ce face parte dintr-o companie internaționala.

Cerințe:

  • Studii în domeniul CONTABIL;
  • Experiență în domeniu minim 2 ani;
  • Cunoașterea SNC, legislației fiscale;
  • Utilizator avansat de PC (Microsoft Office, Excel, Word, Internet;
  • Cunoașterea limbilor: româna, rusa, engleza - este un avantaj.

Responsabilități:

  • Urmărirea documentelor primare (încasări, facturări) pe contracte de chirie auto;
  • Evidenta casieriei și extraselor bancare;
  • Evidența stocurilor de foilor de parcurs;
  • Corespondenta cu debitorii / creditorii.

Se oferă: Pachet salarial atractiv, depinde de volumul de lucru:

  • Perioada de proba pana la 3 luni: 12 000 lei net
  • După perioada de proba - 15 000 lei.

Vă rugăm să transmiteți CV-ul pe adresa de e-mail contabil@sixt.md.

CONFIDENTALITATEA GARANTATA

E-mail: contabil@sixt.md / 062101919

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide