Angajăm:

Agent comercial (Căușeni / Stefan Voda)

Locaţie: Căușeni / Stefan Voda
Coca-Cola Hellenic Moldova este una dintre cele mai mari companii din sectorul FMCG din Republica Moldova cu o istorie de 23 de ani, parte a grupului de companii Coca-Cola Hellenic prezent în 28 de țări. Portofoliul produselor include brand-urile: Coca-Cola, Fanta, Sprite, Schweppes, Cappy Pulpy, Dorna, Fuzetea, RICH și BURN.

Valori: Autenticitate, Grija față de oameni, Performăm împreună, Excelență, Învățare, Câștigăm cu clienții.

Responsabilitati:
- Dezvoltă clienţii şi zona de care răspunde în scopul realizării bugetului de vânzări şi a indicatorilor de piață ai Companiei;
- Responsabil de controlul şi gestiunea bunurilor existente în zona sa de vânzări;
- Efectuează vânzarea produselor companiei către clienţi;
- Plasează mijloace fixe (vitrine frigorifice, rafturi) la clienţii din zona sa, respectând în acest sens regulile şi procedurile Companiei;
- Mercantizează vitrinele / utilajele frigorifice ale Companiei.

Criterii Eligibilitate:
- Cunoştinţe şi experienţă în domeniul vânzărilor;
- Permis de conducere cat. B;
- Studii medii finalizate (studii superioare–avantaj);
- MS Office;
- Limba engleză - constituie avantaj.

Abilități soft:
- Orientarea spre obţinerea rezultatelor;
- Abilităţi de organizare şi planificare;
- Abilităţi de rezolvare a problemelor.
Abilități tehnice:
- Managementul teritoriului şi al rutei;
- Activarea magazinelor;
- Cunostinţe financiare;
- Vânzare şi negociere;
- Relaţionare eficientă cu clienţii.

Beneficii:
- Ai șansa să lucrezi într-o companie internațională (peste 120 angajați);
- Angajare oficială;
- Ai posibilitatea să te dezvolți profesional;
- Lucru într-o echipă tânără și ambițioasă;
- Masa, băuturi și transport asigurat de companie;
- Telefonie mobilă asigurată de companie.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Customer Operations Agent

Orange Moldova • 24 Февраля 2018, Кишинев

Отправить CV

Торговый агент

Compania • 24 Февраля 2018, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть