Compania "Orbico MA" SRL, companie leader în domeniul distribuţiei în Republica Moldova anunţă ofertă de angajare pentru poziţia de:

Merchandiser

Responsabilităţi:

  • Aranjarea produselor companiei în rafturi și plasări promoționale
  • Măsurarea disponibilității produselor în magazin
  • Urmărirea stockului de produse în magazin

Cerinţe:

  • Studii superioare sau student
  • Abilităţi de comunicare şi convingere
  • Dorința și capacitatea de a învăța
  • Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj
  • Nu este obligatorie experiența anterioară de lucru

Se oferă:

  • Salariu competitiv plus bonus de performanță
  • Telefon de serviciu
  • Pachet social întreg
  • Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă
  • Oportunitate de dezvoltare profesională şi de creştere în carieră

Persoanele ce corespund cerințelor date sunt rugate să expedieze CV-ul cu indicarea postului «Merchandiser» şi scrisoarea de intenţie la adresa de  e-mail: hr@orbico.md

hr@orbico.md

НазадВперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Merchandiser Red Bull GmbH

Acvilin Grup • 21 Февраля 2018, Кишинев

Отправить CV

Rogob carne si mezeluri • 21 Февраля 2018, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть