Agent vânzări | Торговый представитель

Compania angajeaza Agent-vanzari a produselor de menaj si uz casnic (detergenti, cosmetica).

Cerinţe:

  • Experienţă în domeniul vânzărilor (preferential).
  • Abilităţi de comunicare şi convingere.
  • Cunoaşterea computerului la nivel de utilizator (MS Office, 1С).
  • Automobil personal.

Responsabilităţi:

  • Stabilirea si dezvoltarea relaţiilor cu clienţii.
  • Promovarea si vanzarea produselor din portofoliul companiei.
  • Încheierea contractelor cu clienti noi.
  • Vizita şi negocierea directă la client.
  • Evidenta debit-credit (datorii) a clientilor.
  • Lucru în teritoriu.

Beneficii:

  • Salariu atractiv, de la 12000 lei net / lunar, cu perspectiva reala de crestere rapida.
  • Pachet corporativ de telefonie mobilă.
  • Cheltuieli de amortizare a uzurii automobilului.
  • Combustibil conform rutei.
  • Activitate intr-un colectiv tanar si dinamic.
  • Regim de lucru: luni - vineri, 9:00 - 18:00.

Asteptam CV-ul D-stra la adresa de mail: hr.taroldd@gmail.com, sau pe pagina site-ului, cu mentiunea job-ului pentru care aplicați și posesia automobilului. Vor fi contactate doar candidaturile selectate.

Adresa: str. Jubiliara 41A (mai jos de str.Grenoble).

Компания-дистрибьютор товаров бытовой химии  (стиральные порошки, косметика) объявляет о вакантной должности торгового представителя по продажам.

Требования:

  • Опыт работы в продажах (предпочтительно).
  • Комуникабельность и навыки убеждения (предпочтительно).
  • Навыки пользования ПК (Windows, MS Office).
  • Наличие автомобиля.

Обязанности:

  • Организация и ведение продаж.
  • Поиск потенциальных клиентов.
  • Ведение коммерческих переговоров с клиентами в интересах компании.
  • Согласование условий работы с клиентами, оформление и заключение договоров.
  • Прием и обработка заказов клиентов, согласно технологии работы отдела.
  • Отслеживание сроков и сумм оплат по клиентам.

Компания предлагает:

  • Мотивирующая заработная плата, с реальной перспективой быстрого роста
  • Корпоративный пакет мобильной связи.
  • Расходы по амортизации износа автомобиля.
  • Развитие в молодой и динамичной команде.

График работы: Пн.-Пт., 9:00-18:00

Ждем CV на эл. адрес: hr.taroldd@gmail.com, или на страницу сайта, с указанием претендуемой должности и наличие автомобиля.
Только отобранные кандидаты будут приглашены на индивидуальное собеседование.

Адрес: ул. Юбилейная 41 А (ниже ул. Гренобле)

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide