Recepționist(ă)

Angajăm:

Ai o atitudine proactivă și îți place să comunici cu oamenii? Atunci te așteptăm la noi!

Cine suntem: „Fitness One” este un club de fitness nou și modern dotat cu piscină. La noi aveți posibilitatea să va începeți cariera într-o industrie aflată în proces de dezvoltare dinamică, acumulînd o vastă experiență și avînd numeroase oportunități de dezvoltare.

Oferim:

  • o activitate interesantă într-un colectiv tînăr creat recent;
  • instruire;
  • condiții confortabile de muncă;
  • oportunități de carieră;
  • salariu fix + % din vînzări + prime;
  • angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM și pachet social;
  • posibilitatea de a frecventa piscina și de a face antrenamente fitness gratuit;
  • reduceri la serviciile adiționale (masaj, antrenamente, solar etc.);
  • program de lucru în ture, calendar flexibil al zilelor libere.

Responsabilități:

  • întîmpinarea clienților la recepție;
  • asigurarea deservirii la cel mai înalt nivel;
  • oferirea de consultații cu privire la serviciile oferite de club, programare pentru servicii, vînzarea serviciilor;
  • recepționarea plăților, efectuarea de operațiuni cu aparatul de casă;
  • prezentarea dărilor de seamă interne.

Cerințe față de candidați:

  • studii superioare, superioare incomplete;
  • capacitatea de a vorbi clar și răspicat;
  • cunoașterea limbilor româna și rusa;
  • orientare către client;
  • atitudine pozitivă, rezistență la stres, bunăvoință;
  • experiența de utilizare a aparatului de casă este binevenită;
  • experiența de activitate în domeniul prestării de servicii este binevenită.
  • locul de trai in sectorul Botanica

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: ingacravcenco@gmail.com
Telefon: 060101693

E-mail: ingacravcenco@gmail.com

Alte anunțuri publicate de această companie