Companie internațională, specializată în vânzări online, este în căutare de persoane în funcție de agent vânzări online!

Agent vânzări online ce cunoaște limba Germană

Prioritățile unui bun vânzator sunt: clienții lui, compania lui și el.
Calitățile principale pe care ar trebui să le aiba un agent de vânzari:

  • S – sigur;
  • H – har;
  • A – activ;
  • R – rapid;
  • K – corect.

Te așteptăm în compania noastră unde împreună vom pune în aplicare aceste abilități!

Responsabilitățile funcției:
- efectuarea apelurilor telefonice
- evidența și asigurarea partenerilor de afaceri cu produsele solicitate
- completarea Bazei de date
- raportul pe munca efectuată

Oferim:
- dezvoltare profesională continuă (Training, informații, seminare)
- creștere pe plan profesional (manager Departament)
- salariul 8000 lei + bonus (+++), achitat la timp
- lucru în oficiu de la 9-18:00 (luni-vineri)
- colectiv dinamic și prietenos.

Cerințe:
       - Să cunoști Limba GERMANĂ la nivel avansat
       - Comunicabil
       - Cunoștințe în PC (Word, Excel)

Trimite CV-ul DVS la adresa electronică       hr@totaltoner.md
 nr.de telefon:   069 280338 - Olga

E-mail: hr@totaltoner.md
Telefon: 069 280338

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть