Compania Imobiliara Pro Imobil Grup angajeaza:

Specialist ipotecar

Responsabilități:
- Identificarea nevoilor clienților, recomandînd serviciile și produsele de creditare adecvate;
- Oferirea consultaţiilor individuale cu privire la procedurile, termenii şi condiţiile relevante procesului de creditare;
- Planificarea şi raportarea activităţii.

Cerințe față de candidați:
- Studii superioare finisate, de dorit în domeniul economic;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Minim 1 an experiență în domeniul financiar – bancar și, preferabil, cunoștințe solide despre produsele de creditare în general și creditele ipotecare în special;
- Abilități de analiză și sinteză;
- Orientare spre client și rezultat;
- Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă.

Compania garantează un salariu corespunzător, lucru într-un birou confortabil în colectiv prietenos.

ATENTIE: Expediați CV-ul cu POZA la adresa electronică: hr@proimobil.md, cu mențiunea ”Specialist ipotecar ” și indicarea numărului telefonului de contact.

Doar candidații care corespund cerințelor vor fi învitați la interviu.
Compania nu oferă informații la telefon.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Performance Specialist

Allied Testing • 17 Января 2018, Кишинев

Отправить CV

Specialist resurse umane

Stroylux • 17 Января 2018, Кишинев

Specialist pe testare

Unisim Soft • 17 Января 2018, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть