Angajăm:

Specialist deservire clienti în oraşul Chişinău,Balti, Anenii Noi, Telenești, Orhei, Hîncești, Cimişlia, Nisporeni, Briceni,Drochia,Dondușeni, Otaci

Responsabilităţi:
- Promovarea şi vînzarea produselor şi serviciilor bancare
- Consultarea şi deservirea clienţilor-persoanelor fizice şi juridice

Cerinţele faţă de candidat:
- Studii în domeniul economic
- Abilităţi de comunicare
- Cunoaşterea limbilor română şi rusă
- Capacitate de asimilare de noi cunoştinţe
- Orientare spre client şi rezultat
- Experienţă în domeniu va constitui un avantaj

Oferim:
- Angajare oficială cu pachet social deplin
- Stagiere persoanelor selectate
- Lucru într-un colectiv tînar şi ambiţios
- Training-uri de specialitate şi oportunităţi de dezvoltăre a carierei

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul cu poză prin e-mail: hr@fincombank.com, indicînd în tema scrisorii codul de referinţă – SPF şi oraşul în care doriţi să activaţi.

Pentru interviu vor fi contactate doar persoanele selectate în baza CV-ului.

Вперед

Alte anunturi publicate de aceasta companie