Angajăm:

Director-adjunct al filialei in oraşele Anenii-Noi,Cimislia, Calarasi, Telenesti, Rezina, Caușeni, Leova, Nisporeni

Responsabilităţi:
- Organizarea şi coordonarea activităţii Agenţiei
- Promovarea imaginii Băncii
- Promovarea produselor şi serviciilor Băncii, implicându-se activ în activitatea de vînzare
- Controlul îndeplinirii planului de afaceri a Agenţiei
- Administrarea portofoliului de credite

Cerinţe obligatorii pentru candidaţi:
- Studii superioare economice
- Experienţă în domeniul creditării şi microcreditării
- Cunoaşterea produselor şi serviciilor oferite de Bancă
- Abilităţi de comunicare şi negociere
- Abilităţi de lucru în echipă şi individual
- Abilitaţi de organizare, planificare şi gestionare a timpului
- Orientare către clienţi şi rezultate

Oferim:
- Angajare oficială cu pachet social deplin
- Lucru într-un colectiv tînar şi ambiţios
- Training-uri de specialitate şi oportunităţi de dezvoltăre a carierei
- Salariu+bonusuri (un sistem de bonusuri care depinde numai de rezultatele muncii)

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul cu poză prin e-mail: hr@fincombank.com, indicînd în tema scrisorii codul de referinţă – AS şi oraşul în care doriţi să activaţi.

Pentru interviu vor fi contactate doar persoanele selectate în baza CV-ului.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть