Angajam:

Designer grafic

Garantăm:
- Salariu fix + Bonusuri de performanță;
- Dezvoltare personală și un buget special dedicat pentru training-uri și cărți;
- Prieteni noi și experiență unică de muncă într-o echipă dinamică și activă;

Cerințe:
- Experiență într-o poziție similară de minim 1 an (inclusiv freelance);
- Cunoștințe în software de design grafic (PS,  Google Web Designer,  An, AI,);
- Dorință de a evolua rapid și de a realiza multe sarcini în paralel;
- Gust rafinat, cunoașterea tendințelor actuale în design;

Responsabilități:
- Elaborarea materialelor vizuale pentru promoții (bannere web);
- Dezvoltarea în continuare a stilului corporativ și a punctelor de contact cu clienții.

Trimite un CV la rabota@darwin.md  cu experiența ta în design și hai să evoluăm digital împreună.

De ce Darwin? Vezi aici: https://www.facebook.com/DarwinMoldova/videos/701434040028430/

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Дизайнер

Meta-Sistem S.R.L. • 18 Февраля 2018, Кишинев

Отправить CV

Дизайнер интерьера

NAYADA-Moldova • 18 Февраля 2018, Кишинев

Mobile UI/UX Designer

Peak Games • 18 Февраля 2018, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть