Holdinul "Customagic" specializat în producerea, importarea şi distribuirea produselor alimentare, unic de acest gen pe piaţa Republicii Moldova anunţă concurs pentru suplinirea postului de:

Recruiter/ Lucrător în secția cadre (Edineț)

Pentru noi contează nu doar experienta dar şi  dorinţa de a munci, responsabilitatea şi devotamentul pentru companie,
 pentrucă  Dumneavoastra veţi selecta noii membri ai echipei!

Cerinte fata de candidat:

  • Studii superioare (binevenit în psihologie);
  • Gîndire analitică;
  • Responsabilitate, atenţie, devotament;

Responsabilitati:

  • Plasarea anunţurilor;
  • Analiza CV-urilor;
  • Selectarea candidaţilor pentru posturile vacante;
  • Desfăşurarea interviurilor;

Noi va oferim:

  • Instruire;
  • Pachet social deplin;
  •  Salariu motivant;

Doritorii de a face parte din echipa noastra sunt rugaţi sa expedieze CV-ul complet la adresa electronică.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Lucrator comercial

Romstal • 17 Января 2018, Кишинев

Отправить CV
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть