Angajăm:

Controlor depozit / Warehouse Checker

Locaţie: Chișinău

Coca-Cola Hellenic Moldova este una dintre cele mai mari companii din sectorul FMCG din Republica Moldova cu o istorie de 23 de ani, parte a grupului de companii Coca-Cola Hellenic prezent în 28 de țări. Portofoliul produselor include brand-urile Coca-Cola, Fanta, Sprite, Schweppes,Cappy Pulpy, Dorna, Fuzetea, RICH și BURN.

Valori: Autenticitate, Grija față de oameni, Performăm împreună, Excelență, Învățare, Câștigăm cu clienții.

Responsabilităţi:

regim de muncă în schimburi.

• Verificarea tuturor camioanelor atât la încărcare, cât şi la descărcare;
• Verificarea documentelor de transport şi înregistrarea lor în program de evidenţă stocuri;
• Întocmirea documentelor privind gestionarea/livrarea stocurilor de produse finite, ambalaje şi materiale marketing (conform legislației în vigoare);
• Pregatirea livrărilor de produse finite, materiale marketing;
• Asigurarea rotaţiei stocurilor conform datei de fabricație;
• Optimizarea fluxului de depozitare;
• Verificarea zilnică cantitativă a stocului de produse finite pe sortimente;
• Asigurarea stării de igienă corespunzătoare a spaţiilor de depozitare;
• Participare la inventarierea bunurilor din depozit;
• Întocmire rapoarte zilnice și lunare ale stocurilor.

Criterii eligibilitate:
• Cunostinte de gestiune a stocurilor, minim 6 luni experienta într-o pozitie din domeniul logisticii;

• Studii medii finalizate (studii superioare–avantaj);
• MS Office.

Abilități soft:

• Abilități de comunicare și colaborare în echipă;
• Abilități de organizare şi planificare;
• Abilități de rezolvare a problemelor.

Abilități tehnice:
• Operare PC : Excel, Word, Access, SAP - constituie un avantaj.

Beneficii:

- Ai posibilitate să activezi într-o companie mare internațională (130 angajați);

- Ai posibilitatea să înveți și să te dezvolți profesional;
- Masa, băuturi, transport și alte beneficii asigurate de companie.

Dacă eşti interesat în această poziţie aplică on-line sau expediază CV-ul tău la adresa md.job@cchellenic.com

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть