Specialist responsabil de testarea produselor IT, GSM, Gadgeturi

 Despre Noi

Ne-am lansat în martie, 2013, în Republica Moldova, pentru a colora piața de electronice cu emoție, stil și creativitate. Scopul nostru este să dăruim fiecărui client o experiență deosebită în lumea digitală. Îl ajutăm să aleagă dispozitivul perfect pentru el, facem TEST DRIVE-uri și explicăm fără propoziții subordonate.

Descrierea postului:

  • Diagnosticarea produselor IT, GSM, Gadgeturi;
  • Verificarea calitatii produselor iesite din reparatie;
  • Evaluarea caracteristicilor conform standartelor companiei;
  • Completarea formularelor si rapoartelor solicitate;

Cerinte fata de candidat:

  • Experienta în domeniu de minim 1 an (experienta pe o pozitie similara - constituie un avantaj);
  • Atitudine proactiva si pozitiva;

Calitati personale:

  • Spirit de echipa;
  • Experienta intr-o pozitie similara va constitui un avantaj;
  • Limba engleza de specialitate –, un avantaj;
  • Abilitati operare PC-nivel avansat;
  • Punctual;
  • Responsabil;

Compania oferă:

  • Pachet salarial motivant;
  • Perfectionare profesionala in domeniu;
  • Lucru intr-un mediu cu ultimele tehnologii si echipamente;
  • Posibilitatea de a lucra într-o echipa de profesioniști și o companie competitiva, tânăra, în plina ascensiune.

Fii parte din echipa Darwin!

De ce Darwin: https://www.facebook.com/DarwinMoldova/videos/701434040028430/
Trimite CV-ul tău (obligatoriu cu poză) la adresa de e-mail: rabota@darwin.md
*CV-urile fără poză nu se vor analiza. În e-mail să ne scrii și răspunsul la întrebarea De ce îți dorești să faci parte din Echipa Vânzări Darwin?

rabota@darwin.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Performance Specialist

Allied Testing • 21 Февраля 2018, Кишинев

Отправить CV

Specialist resurse umane

Stroylux • 21 Февраля 2018, Кишинев

Specialist pe testare

Unisim Soft • 21 Февраля 2018, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть