Compania Ecopur  Ferestre specializată  în  fabricarea  de construcţii PVC de înaltă calitatea, propune post vacant de:

Manager vinzari ferestre cu geam PVC

Compania Ecopur Ferestre specializată în fabricarea de construcţii PVC de înaltă calitatea, propune post vacant de manager în vinzări -

SCOPUL nostrum este de a oferi clientului nu doar calitate și de a-l ajuta să aleagă o fereastră bună pentru casa și familia sa.

Vă invităm la interviu persoanele:
- Vă place să comunicați cu oamenii
- Aveți un aspect fizic plăcut, prezentabil
- Sunteți o persoană energetică, extrem de responsbilă
- Sunteți orientat spre rezultate reale, doriţ isă faceţi bani şi să afectaţi veniturile sale
- Rezistenţa la stres (lipsa de timp, situaţii de incertitudine, conflicte)
- Antrenament (capacitate de asimilare rapidă şi aplicarea la practica

Cerinţe:
- Capacitatea de a convinge şi abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţi
- Abilităţi de utiliza PC - MS Office (Wotd, Excel)
- Responsabilitate, precizie în lucru, dorinţa de a lucra
Responsabilităţi:
- Crearea ofertelor pentru clienţi
- Pregatirea şi încheierea contractelor cu clienţii
- Preluarea apelurilor telefonice şi efectuarea apelurilor telefonice

Beneficii oferite:
- Instruire in domeniu de ferestre si usi PVC
- Loc de munca stabil în oficiu
- Serviciile GSM din partea companiei
- Contract individual de munca + tot pachetul social
- Salariu fix din start minim 7000 lei cu posibilitate de marire în perspectiva si bonusuri foarte atractive (150-200 EURO)
- Mediul placut de lucru
- Activităti de relaxare: team buildinguri, corporative relaxante

E-mail:alina_drag@mail.ru

TEL:079999771

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть