Manager

Compania ”LIBRA Logistic” SRL angajează:

Manager

Domeniu:

  • transport auto internațional de marfă.

Atribuții principale:

  • stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții și partenerii;
  • organizarea transportului auto de marfă.

Cerințe față de candidați:

  • studii superioare;
  • cunoașterea obligatorie a limbilor română, rusă, engleză;
  • cunoștințe avansate de operare pe calculator și o bună cunoaștere a pachetului Microsoft Office;
  • experiența profesională în domeniul transportului și logisticii constituie avantaj.

Calități personale:

  • comunicativitate;
  • punctualitate;
  • responsabilitate;
  • spirit de inițiativă.

Condiții de muncă:

  • desfășurarea activității profesionale în cadrul unei companii stabile ce se dezvoltă dinamic;
  • angajare oficială;
  • program de lucru full-time;
  • salarizare în acord progresiv de la 20 000 lei

Compania oferă: instruire, pachet social.

Selecția se va face pe baza CV-urilor: libra.logistic@mail.ru.

Alte anunțuri publicate de această companie