Holding-ul Acvilin-Grup este lider în domeniul distribuţiei mărfurilor de larg consum şi a mobilei de oficiu. Compania activează cu success pe piaţa Republicii Moldova, utilizînd experienţa partenerilor naţionali şi internaţionali. Recomandîndu-se ca şi companie demnă de încredere, colaborează cu producători cunoscuţi în toată lumea cum ar fi compania “Philip Morris International”, compania “Nestle”, compania “Merx” şi multe altele.

Casier (Podgorenilor 89, Poșta Veche, transportul este oferit de către angajator)

CERINTE:
- Experienta de munca in functie de casier minim 1 an;
- Cunoasterea procedurii operatiunilor de casa;
- Cunoasterea regulilor de primire, eliberare, evidenta si pastrare a banilor si hirtiilor de valoare;
- Experinta și practica de lucru in МС Office;
- Spirit de atentie, onestitate, precautie.

RESPONSABILITATI:
- Primirea, evidenta si pastrarea banilor;
- Completarea registrului de casa;
- Inregistrarea operatiunilor bancare;
- Realizarea primirii si controlului documentatiei primare de contabilitate;
- Elaborarea darilor de seama legate de numerar;
- Asigurarea masurilor necesare pentru pastrarea banilor si hirtiilor de valoare incredintate.

VEȚI BENEFICIA DE:
- Un salariu stabil si la timp intr-o companie stabila;
- Pachet social deplin;
-Graficul de lucru este de la 13-00 pana la 20-00 cu o ora pauză de masa.

Daca sunteti cointeresat de oferta noastra si corespundeti cerintelor innaintate, va invitam sa ne expediati CV-ul cu FOTO, indicind codul postului vacant F-AC, la adresa de e-mail: hr@acvilin.md
Informatie mai detaliata despre compania noastra o puteți accesa pe sit-ul: www.acvilin.md

E-mail: hr@acvilin.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть