Anuntam urmatorul post vacant:

Consultant Clienți (Chișinău, Leova, Edineț, Soroca, Anenii Noi)

Oferta este valabilă pentru studenţi și specialişti licenţiaţi

SE OFERĂ:
• grafic de lucru full time sau part time (4 ore)
• pachet atractiv de recompense și beneficii (salariu fix + bonus lunar în funcţie de rezultate)
• training de dezvoltare a abilităților (din contul companiei)
• posibilitate de dezvoltare a carierei
• angajare oficială cu contract de muncă

ATRIBUȚII DE FUNCȚIE:
• comunicarea cu clienţii potențiali
• promovarea produselor și serviciilor Companiei
• comercializarea produselor și serviciilor Companiei în magazinele proprii şi în teritoriu

CERINȚE:
• student sau specialist licențiat
• cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator
• cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă, cunoaşterea unei limbi de circulaţie internaţională prezintă un avantaj
• abilități excelente de comunicare verbală şi scrisă, persoană sociabilă cu abilități excelente de networking si relaţionare
• abilități de negociere și convingere
• orientare către client & rezultat
• abilități de a lucra în echipă
• abilităţi analitice
• proactivitate şi pozitivism

Aplicanţii sunt invitaţi să expedieze CV-ul la adresa cariera@moldtelecom.md, menţionînd postul pentru care aplică (consultanți clienți).

Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu.

Вперед

Alte anunturi publicate de aceasta companie