Farmacist/ă în or. Leova, str. Ștefan cel Mare, 56/3

Reţeaua de farmacii "Elody", anunţă concurs pentru ocuparea postului vacant de:

Beneficii:

  • Contract de muncă şi pachet social complet
  • Pregătire profesională continuă din contul companiei
  • Creştere profesională
  • Un mediu de lucru modern
  • Salariu competitiv
  • Orar de lucru 8.00-20.00, 2 zile peste 2

Responsabilităţile:

  • Eliberarea produselor farmaceutice şi parafarmaceutice
  • Acordarea de consultaţii si recomandări clienţilor care se prezintă în farmacii
  • Gestiunea zilnică a stocurilor de medicamente
  • Elaborarea de propuneri de achiziţii către furnizori

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Studii medii de specialitate sau superioare (farmaceutice)
  • Cunoaşterea legislaţiei în domeniul farmaceutic
  • Cunoaşterea avansată a limbilor română şi rusă
  • Cunoştinţe de operare PC şi a programelor specifice de lucru (1C)
  • Experienţa de muncă în domeniul farmaceutic va constitui un avantaj
  • Abilităţi de analiză, planificare şi organizare, abilităţi bune de ascultare şi comunicare
  • Disponibilitate de a acumula cunoştinţe noi şi a învăţa rapid

E-mail: i.botan@becor.md
Telefon: 068888700

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide