Manager de vinzari in termopane

GEAMURI PVC
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cu ce ne ocupăm noi:
- Noi ajutăm clienţii noştri să-şi rezolve problemele lor legate de ferestre (construcţii) cu geam termopan.
- Noi înţelegem ce au nevoie şi le oferim anume ceea ce-şi doresc.
- Noi facem oamenii fericiţi şi le facem viaţa mai uşoară.
- Sarcina managerilor pe vînzări este de a transmite clienţilor asta.
- Trebuie să fiţi capabil să lucraţi cu orice tip de clienţi, trebuie să fiţi în stare să găsiţi acces către fiecare client, ca să nu vindeţi în zadar, dar să aflaţi, că el întradevăr are nevoie de ferestrele noastre şi apoi să-i explicăm despre ele în aşa fel, ca clientului să nu-i rămînă şanse să refuze de a cumpara produsul nostru.

Cerințe:
- Studii superioare finisate
- Experiență în vânzări (minimum 2 ani)
-Cunoașterea tehnicilor de vânzare
- capacitatea de a rezolva si de a duce lucrul la bun sfirsit de sinestatator;
- abilitati de comunicare,analiza,convingere si prognozare;
- spirit de initiativa, proactiv, dorinta de perfectionare continuu;
- Cunoașterea limbilor romană și rusă la nivel avansat, engleza - intermediar
- Cunoștințe de utilizare Microsoft Office
- Permis de conducere categoria B
- Motivație
- rezistent la stres.

Responsabilități:
- Crearea ofertelor pentru clienți
- Patrularea șantierelor de construcție
- asigurarea cresterii vinzarilor in companie; - asigurarea concordantei intre pretul produsului expus spre vinzare si eticheta companiei;
- crearea si mentinerea unor relatii profesioniste cu toti clientii;
- remedierea situatiilor de conflict din partea clientilor;
- protejarea si imbunatatirea imaginii companiei.

Constituie un avantaj:
- Experiență în vânzarea materialelor de construcție, geamuri si usi PVC, Aluminiu

Oferim:
- Telefon mobil de serviciu
- Laptop - Venituri motivante (salariu fix lei + % din vânzări)
- Posibilitate de avansare
- Mediu de lucru profesionist, colectiv tânăr
- Oficiu în centrul Chișinăului

De când avem nevoie?
Cât mai repede.
Va rugam sa trimiteti cv cu foto la adresa de mail : ferestrepvc@mail.ru
Să curgă e-mail-urile. :)
Multumesc!
Telefon:
060245552
Persoana de contact:
OLGA
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide