Agent vinzari in comert

Global Store SRL №8975999, 14.02.2020
Город: Бельцы
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Responsabilitati:
• Realizeaza planul zilnic, saptaminal, lunar de vanzari;
• Prezintarea si promovarea produselor din portofoliul existent;
• Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a produselor in sectorul dat;
• Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora;
• Intocmeste rapoarte privind situatia vinzarilor, concurenta, noile trenduri pe piata, potentialii clienti.
Cerinte:
• Cautam o persoana ambitioasa si pozitiva, care lucreaza eficient si care poate sa-si organizeze corect timpul;
• Cunoasterea limbilor romana si rusa;
• Spirit dinamic, sociabil, responsabil;
• Bune abilitati de prezentare si comunicare.
• Experienta in domeniul vinzari minim 1 an;
• Locul de trai – or.Orhei, or.Hincesti, mun.Balti, or.Edinet, or.Drochia, or. Ungheni, or. Soroca, mun.Cahul, or.Comrat, or.Cimislia, or.Leova sau regiuni apropiate;
• Automobil personal;
• Permis de conducere cat. B.
Beneficii:
• Cursuri de instruire;
• Pachet social garantat;
• Tichete de masa in valoare de 45 lei/zi,
• Salariu motivant + bonusuri în funcție de rezultatele activitatii.

Candidatii care corespund cerintelor, sunt rugati sa expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:
e-mail: hr@agm.md ; shr@agm.md
tel: (+373)787 70 461; (+373)790 15 590 Telefon: 078770461, (+373)790 15 590
E-mail: hr@agm.md; shr@agm.md
Телефон: 078770461, (+373)790 15 590
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть