Bucatar (restaurant Ciorescu)

Rogob carne si mezeluri №8866147, 14.01.2020
Город: Хынчешты
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Responsabilitățile postului:

Pregătește preparatele culinare preluate de la bucătarul-sef în conformitate cu rețetele și standardele în vigoare;
Responsabil de calitatea produselor preparate în bucătărie;
Asigură respectarea normelor igienico-sanitare în bucătărie;
Respectă rețetele fiecărui produs preparat;
Participă la elaborarea și testarea rețetelor noi în vederea diversificării preparatelor;

Cerinţele postului:

Experiență în domeniu;
Abilități bune de comunicare;
Creativitate, simț estetic, cunoștințe în gastronomie;
Cunoștințe de tehnici culinare, procese tehnologice.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: rogveriu@mail.ru sau contactează-ne la 061 000 281 și noi avem grijă să îți oferim detaliile.

Te așteptăm în echipa noastră! Email: rogveriu@mail.ru
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть