Adobe Flash Player missing

Get Adobe Flash player

+373 696-19917 rabota@rabota.md

Asistent Planificare Producție

Introscop

Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
№856916, 02.09.2014
Responsabilități:
• Întroducerea rapoartelor de producție în baza de date;
• Imprimarea și distribuirea comenzilor zilnice în producere;
• Verificarea datelor raportate din producție, a tabelelor de pontaj, rapoartelor de producție etc.;
• Actualizarea datelor privind normarea produsului și altor indicatori în rapoartele de producție și baze de date;
• Alte obligațiuni curente de nivel operațional.
Cerințe:
• Studii superioare în domeniul tehnico-economic;
• Bune abilități de analiză, sinteză şi evaluare;
• Cunoștințe solide de operare cu PC;
• Cunoaşterea limbii de stat, cunoştinţe de limbă engleză reprezintă un avantaj;
• Bune abilități de comunicare;
• Capacitate de a lucra în echipă și de relaționare interpersonală;
Se oferă:
• Dezvoltare profesională într-un mediu dinamic european;
• Oportunităţi de specializare internaţională în industria automotivă;
• Pachet salarial şi social competitiv.
Vă rugăm să expediaţi CV-ul Dvs. însoţit de o fotografie pe adresa: str. Meşterul Manole 20, MD-2044 Chişinău sau pe e-mail: resurse.umane@introscop.md
! Este obligatorie menţiunea postului pentru care se aplică.
Pentru detalii vizitaţi www.introscop.md
Vă mulțumim anticipat pentru întelegerea că doar persoanele selectate vor fi invitate la interviu.
Tel.: 022476176, 022472351
www.introscop.md str. Meșterul Manole, 20, sect. Ciocana
E-mail: resurse.umane@introscop.md
Telefon: 0 22 47 61 76, 0 22 47 23 51
Телефон: 0 22 47 61 76, 0 22 47 23 51
x

Отправить CV

Прикрепить CV
x

Отправить отклик

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить CV!