Receptioner(ă) hotel - lucru in ture

VILLA NATALI
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Orice
Salariu: 9000 MDL
Program de muncă: În ture
Locul de muncă: În locația angajatorului
Daca cauți un serviciu pe care il poti combina cu facultatea sau cu un alt job, atunci incearca sa aplici pentru functia de receptioner(ă) în ture de noapte la Hotel "Villa Natali"

Cerinte fata de candidat:
- Studii în domeniul turismului sau serviciilor hoteliere, alimentație publică, limbi straine-avantaj
- Posedarea limbii engleze si rusei la nivel de comunicare
- Operarea cu echipamentele windows
- daca nu sunteți inițiat în profesie, instruim
- Persoane responsabile, punctuale cu dorinta de lucru si manifestare proactiva.

Responsabilitati generale:
- Administrarea procesului de lucru la receptia hotelului;
- Efectuarea rezervărilor, cazarea și achitarea clienților.

. Remunerare si orar:
- Lucru in ture 1/1, de la 17:00-8:00, sâmbata sau duminica 24 ore.
- Anagajare oficiala ,pachet social complet;
- Salariul competitiv, sustinut cu un sistem de bonus in baza performantelor;
-Prinz asigurat;
-Asigurare medicala la o clinica privata gratuita;
-Colectiv prietenos :)

Candidatii interesati sunt rugati sa expedieze un CV, cu poza la adresa villanatali@gmail.com sau sa telefoneze la 068200070 sau 061000979
Telefon:
068200070
Persoana de contact:
Tatiana
Site:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide