Reprezentant comercial

,,Cofini Intermed'' SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca partiala / Cumul
Compania ,, Cofini Intermed'' SRL este în căutarea unei persoane pozitive, dinamice si oneste care ar face parte din echipa noastra
Candidatul ideal:
- Candidatul ideal trebuie sa aiba atitudine pozitivă;
- Candidatul ideal ar trebui sa poată lua decizii singur si să își asume responsabilități, să conducă în domeniul său de activitate. Chiar daca candidatul nu are toate cunoștințele necesare, va fi apreciată încrederea în forțele proprii și inițiativă;
- Candidatul ideal trebuie să știe să comunice în mod direct si eficient, sa fie bine pregătit, încrezător si inteligent.
Cerinţe faţă de candidat:
- dorință de a lucra în domeniul vînzărilor, excelente abilități de comunicare, negociere;
- experiență de munca minim1-2 ani în domeniul vînzărilor reprezinta un avantaj.
punctualitate, responsabilitate şi executivitate;
- cunoaşterea fluentă a limbilor română și rusă;
- studii medii de specialitate sau superioare;
- cunoașterea computerului la nivel de utilizator;
Responsabilităţi de bază:
- Urmărirea realizării planului de vânzări;
- Analiza lunara a clienților din portofoliu in vederea identificării evoluției ;
- Participă la elaborarea de strategii și la organizarea campaniilor de promovare pentru produsele / serviciile noi;
- Monitorizarea activității concurenței;
- Urmărește culegerea informațiilor comerciale.
Compania oferă:
- condiţii favorabile de lucru într-o companie dinamică;
- climat prietenos si posibilitatea de creştere profesională;
- investiție în dezvoltarea profesională (trainiguri);
- salariu atractiv,
- asigurare medicala si sociala conform legislatiei in vigoare.
CV-urile vor fi așteptate la adresa: nataliasirbu06@gmail.com
Telefon de contact: 068492491
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide