Asistent manager marketing

ICS,,Prime Capital’’SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania financiară cu capital străin ICS,,Prime Capital’’SRL specializată în oferirea împrumuturilor ipotecare şi pentru business, anuntă concurs pentru suplinirea postului vacant de Asistent Manager Departament Marketing.

Cerinţe faţă de candidat:

• Studii superioare(pot fi și nefinisate)/medii în domeniul marketing/design/comunicare/jurnalism;
• Abilităţi în operare PC, navigare rapidă internet;
• Aptitudini de design grafic (nivel de bază), cunoașterea redactorilor grafici Adobe Ilustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw reprezinta un avantaj;
• Aptitudini de scriere/redactare texte;
• Persoana cu capacități creative, de comunicare și relaționare;
• Persoana organizată, motivată, responsabilă, atentăla detalii;

Responsabilităţi generale:

• Asista managerul de Departament în activitati zilnice;
• Participă la realizarea materialelor promoționale: flyere, brosuri, banere pe internet, machete publicitare, etc.;
• Pregatește machete publicitare, redimensioneaza banere;
• Pregătește și redactează texte;
• Caută şi realizează imagini pentru promovarea companilor pe social media;
• Participă la realizarea tehnică a prezentărilor (PowerPoint, Prezi, etc.);
• Relaționează cu furnizorii de servicii: tipografii, agenții de publicitate, reviste, ziare.

Beneficii:

• Lucrul într-o companie în plină ascensiune, într-un mediu dinamic și profesionist;
• Oportunități de dezvoltare personală și profesională;
• Pachet salarial competitiv corelat cu performanta profesională.

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze CV-ul la adresa de e-mail: hr@primecapital.md

In tema scrisorii mentionați în mod obligatoriu denumirea postului pentru care candidati. Vor fi contactate pentru interviu doar persoanele care au trecut etapa de selecție a CV-urilor. Toate aplicațiile vor fi gestionate cu maxima confidențialitate.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide