Coordonator echipa-studii superioare tehnice

Art Georgies
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Candidatul ideal

- studii superioare in domeniul tehnic (ingineri din orice domeniu)
- capabil sa planifice, sa organizeze, sa indrume, sa coordoneze, sa controleze si sa evalueze membrii echipei si activitatea acestora;
- experienta in coordonarea unei echipe reprezinta un avantaj,
- capabil sa lucreze cu termene limita,
- capabil sa aprecieze timpul de executie a unei lucrari,
- capabil sa gaseasca solutii in situatii de stres,
- atentie deosebita la detalii (spirit de observatie),
- abilitati de comunicare si leadership.

Descrierea jobului

- planifica, organizeaza si urmareste lucrarile impreuna cu directorul de productie,
- indruma, monitorizeaza, corecteaza activitatea membrilor echipei,
- planifica si organizeaza activitatea astfel incat sa respecte termenul de executie impus,
- asigura controlul de calitate a lucrarilor din punct de vedere tehnic,
- informeaza directorul de productie in legatura cu modificarile aparute in fluxul de productie sau despre alte situatii neprevazute

Avem in vedere deschiderea unui punct de lucru in Chisinau.
Detalii despre companie puteti afla accesand pagina noastra web: www.artgeorgies.com

Pentru mai multe detalii puteti suna la numarul de telefon: 694 93 501

Asteptam sa ne trimiteti CV la adresa de e-mail: resurse.umane@artgeorgies.ro
Telefon:
069493501
Persoana de contact:
Oleg Olexici
Site:
olexici.oleg@artgeorgies.ro
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide