Senior campaign planner

HR-Consulting (www.search4staff.com)
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Senior Campaign Planner

Compania:
Companie internationala. Lider mondial in produse de frumusete.

Responsabilitati principale:
• Monitorizeaza principalii indicatori de marketing la nivel de campanii
• Elaboreaza structura campaniilor organizate
• Pregateste estimari ale cantitatilor de produse necesare pentru campanii
• Propune si implementeaza actiuni locale pentru a loializa si fideliza consumatorii
• Pregateste rapoarte de campanii saptaminale/lunare/anuale
• Propune si pregateste actiuni de sustinere si promovare a brandurilor companiei, organizand diferite proiecte
• Participa in proiecte comune de Marketing si Vinzari in vederea lansarii si promovarii campaniilor
• Participa si ofera support la prezentarile organizate de departament

Cerinte de baza:
•Experienta in domeniu : 2 ani minim
•Studii superioare (preferabil marketing)
•Cunoasterea limbilor romana si engleza la nivel avansat
•Utilizare PC (MS Office, Internet);
•Bune abilitati de comunicare si negociere
•Bune abilitati de planificare,organizare. Gindire analitica

Beneficii:
• Pachet salarial competitive si beneficii
• Oportunitati de crestere in cariera
• Oficiu modern in centrul orasului

Cei interesati pot transmite CV la adresa companiei HR-Consulting (search4staff.com), adresa email: AN40@SEARCH4STAFF.COM ; In CV indicati codul postului vacant: SCP

Telefon de contact: 022-876556

CV-urile primite vor fi analizate. Candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati.
Persoana de contact:
Site:
www.search4staff.com
Fax:
022-876556
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide