Specialist securitate si sanatate in munca (producere in regiune din moldova)

HR-Consulting (www.search4staff.com)
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
HR Consulting, agentie de recrutare in Moldova care activeaza din anul 1995 este in cautare pentru pozitia de Tehnician Securitatea si Sanatatea in Munca

Profilul companiei: companie internationala, in domeniu producerii automotive.

SPECIALIST SECURITATE SI SANATATE IN MUNCA (producere in regiune din Moldova)

RESPONSABILITATI:
• Organizarea instruirii interne a salariaţilor întreprinderii în domeniul securităţii şi sănătăţii în muncă, inclusiv a instruirii introductiv-generale în domeniul securităţii şi sănătăţii în muncă la angajarea personalului
• Realizeaza instructiunile de securitate si sanatate in munca
• Completeaza fisele de instruire SSM
• Asigura controlul si respectarea reglementarilor legislative in vigoare privind Securitatea si Sanatatea in Munca, prevenirea si stingerea incendiilor si protectia mediului de catre toti angajatii
• Asigura siguranta si sanatatea in munca
• Intruieste angajatii cu privire la SSM

CERINTE:
• Experienta in domeniul sanatate si securitate in munca min 3 ani, preferabil producere
• Cunoștințe privind sistemele de management al calității (TS 16949, ISO 9001)
• Cunostinte avansate a codului muncii si a hotaririlor guvernului privind securitatea si sanatatea muncii;
• Cunostinte de PC avansate ( Microsoft Office)
• Limba romina, rusa, Engleza- cel putin intermediate

OFERTA:
• Salariu avantajos, posibilitatea de crestere financiara si profesionala,
• Oportunitatea de a activa intr-o echipa intenationala

Daca sunteti interesati va rugam sa ne transmite-ti cv pe adresa de e-mail: bb40@search4staff.com ; Codul pozitiei: SSM ;

Telefon : 062101290, candidatii selectati vor fi chemati pentru interviu.

Telefon:
062101290
Persoana de contact:
Site:
www.search4staff.com
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide