Manager în sala de comerț, magazin Bălți

HR-Consulting (www.search4staff.com)
Oraș: Drochia
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Responsabilităţi:
• Instruieşte angajaţii din echipă şi coordonează activitatea acestora, conform obiectivelor stabilite
• Supervizează raioanele din cadrul magazinului, privind asigurarea standardelor de merchandising, și layout, pe durata schimbului
• Asigură realizarea proceselor privind menținerea standardelor de igienă și siguranță alimentară în raioane
• Asigură realizarea indicatorilor de performanță pentru raionale pe care le coordonează: vânzări, rotaţii stoc, corecţii stoc, etc
• Analizează sugestiile și reclamațiile clienţilor, realizează măsurile de îmbunătăţire a proceselor, în cadrul magazinului

Cerințe:
• Studii superioare
• Limba română, rusă – fluent
• Limba engleze – prezintă avantaj
• Experienţă în comerț - prezintă avantaj
• Experiență în conducerea personalului
• Orientare către client
• Orientare către rezultat

Noi îți oferim :
• Să-ţi desfăşori activitatea într-un mediu dinamic şi motivant
• Să lucrezi într-o echipă de tineri profesionişti
• Dezvoltării unei cariere într-o companie de succes
• Unei instruiri teoretice şi practice la standarde internaţionale

CONTACTE:
Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: bb40@search4staff.com ; indicând codul postului vacant în titlul scrisorii: MBL

Telefon de contact: 062101290, 0 (22) 876556

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

Telefon:
062101290
Persoana de contact:
Site:
Fax:
022-876556
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide