Ajutor de contabil

SRL Transeric Tur
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
SRL “Transeric Tur ” anunta concurs pentru functia vacanta : ajutor de Contabil (domeniul transport international curse regulate).

Responsabilităţi:
 Evidenţa consumurilor şi cheltuielilor întreprinderii;
 Evidenţa materialelor, carburantilor;
 Evidenţa foilor de parcurs;
 Evidenta darilor de seama pentru pasageri
Principalele cerinţe faţă de candidat:
 Studii superioare în domeniul contabilităţii/finanţe;
 Cunoaşterea programei de contabilitate 1C 8.2;
 Experienţă de muncă de cel puţin 1 an în funcţia contabil;
 Cunoaşterea segmentului materiale producere;
 Cunoaşterea PC: Word, Excel la nivel avansat;
 Grand înalt de responsabilitate, confidenţialitate şi onestitate.
Condiţii de muncă:
 Program de lucru Luni-Vineri, 8:00-17:30 (Pauză de masă o ora);
 Perspectivă de avansare în carieră;
 Lucru într-un colectiv tînăr şi dinamic.
 loc de munca permanent cu salariul de 8000 lei- 10 000 lei

Candidatii care intrunesc urmatoarele cerinte sint rugati sa expedieze CV + poza la adresa electronica : ednateric.trans@gmail.com, tel : 069721995
nataliaghitman111@gmail.com
1 - preselecţia se face prin CV
2 - interviul

Nota: Indicaţi în tema scrisorii postul pentru care aplicaţi.
Telefon:
069721995
Persoana de contact:
Valentina
Site:
Fax:
022-210424
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide