Partner vanzari imobiliare euroimobil

EUROIMOBIL SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
PARTNER Vanzari imobiliare EUROIMOBIL
CANDIDATUL IDEAL:
- Studii superioare
- Abilitati dezvoltate de vanzare-negociere
- Capacitatea de a lucra independent; spirit antreprenorial
- Carnet de conducere cat B si masina personala
RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Partner de vanzari este o persoana fizica autorizata , care incheie un contract de partner cu reprezentantul legal al biroului si are ca sarcini:
- Descoperirea portofoliului de clienti in sectorul imobiliar;
- Folosirea metodelor / canalelor de vanzari specifice de imobiliare;
- Implementarea strategiei de marketing si vanzari imobiliare;
- Prezentarea de solutii integrate, folosirea tehnicilor de negociere si finalizarea vanzarii imobiliare;
- Negocierea contractelor de vanzari imobiliare;
- Planificarea activitatilor zilnice;
- Dezvoltarea personala continua si participarea la evenimentele de brand.
- Numai candidatii eligibili vor fi contactati pentru interviu

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide