Manager vanzari rezidential

EUROIMOBIL SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
MANAGER VANZARI Rezidential
Candidatul ideal:
- Dinamic, sociabil, optimist;
- Abilitati de organizare, comunicare si relationare;
- Orientare catre rezultate si respectarea termenelor;
- Atentie la detalii, rabdare;
- Capacitate de organizare si prioritizare;
- Abilitati de negociere, preferabil experienta anterioara in vanzari;
- Permis categoria B.
Responsabilitati:
- Managementul portofoliului existent de clienti;
- Dezvoltarea relatiei cu clientii si fidelizarea acestora;
- Promovarea proprietatilor existente in portofoliu;
- Negocierea si organizarea semnarilor de contracte;
- Consultanta de vanzare;
- Follow-up constant privind statusul clientilor;
- Promovarea companiei in vederea cresterii portofoliului.
Beneficii:
Iti impartasim ca Echipa EUROIMOBIL este super tare! Fiecare dintre noi este original, insa sunt cateva caracteristici care se gasesc in fiecare dintre noi: veselie, pofta de viata, zambet, corectitudine, devotament si dorinta de a ne dezvolta in fiecare zi. Incurajam dezvoltarea atat personala cat si profesionala a fiecarui membru al echipei. Organizam team-building-uri si cursuri de dezvoltare profesionala si atitudine.
Oferim pachete salariale motivante, bonusuri pentru aportul adus in cresterea portofoliului, asigurare medicala, autoturism pentru deplasarea la intalniri si, bineinteles, impartasim in fiecare zi experienta noastra.
ANe marim echipa in departamentu Rezidential l!
Daca esti talentat in vanzari, perseverent si orientat spre rezultate, trimite-ne cv-ul tau pe
euroimobil.group@gmail.com
Te asteptam in echipa noastra!
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide