Inginer-chimist

LOKMERA SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania Lokmera - furnizor utilajelor de laborator anunta concurs la suplinirea postului vacant – Inginer-chimist.

Responsabilitati:

• stabilirea relatiilor cu clientii;
• stabilirea si mentinerea relatiilor cu furnizorii;
• instalarea echipamentelor;
• pregarirea comenzilor;
• mentenata echipamentelor;
• prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;

Cerinte fata de candidati:

- studii superioare tehnice chimie/fizica/electronica;
- experienta de munca in specialitate - minim un an;
- cunoasterea limbilor romana, engleza si rusa la nivel avansat;
- dorinta si abilitate de a lucra in echipa;
- rezistenta la sarcini repetitive si stres;
- lipsa antecedentelor penale;
- capacitate foarte buna de comunicare cu clienti;

Oferim:
- salariu atractiv
- lucru in echipa tinara
- posibilitate dezvoltarii
- loc de munca bine aranjat in centru orasului
Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul cu foto la adresa electronica:hr@lokmera.md
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide