Reprezentant vinzari imobiliare

EUROIMOBIL SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
CANDIDATUL IDEAL:
Colegul nostru trebuie sa fie entuziast, dinamic, perseverent, cu atentie distributiva si capacitate de analiza, ambitios, sincer, dornic sa isi cladeasca o cariera de succes, si este fascinat de ideea de a lucra intr-o echipa cu suflet tinar. Te asteptam sa vii alaturi de noi!
RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Jobul mult visat de catre tine, prin care iti poti cladi temelia unei cariere de succes, unde vei castiga experiente noi, prieteni, bani si respect, intr-o companie de viitor.
Responsabilitati:
Vanzari
• Organizeaza si sustine prezentari in fata prospectilor si clientilor (dezvoltator, chirias, proprietar, cumparator);
• Negocieaza cu prospectii/ clientii termenii contractuali in procesele de inchiriere/ vanzare- cumparare;
• Incheie precontracte, contracte de prestari servicii cu clientii;
• Stabileste si mentine relatii profesionale cu cabinete notariale agreate de catre companie;
• Atingerea/depasirea obiectivelor de vinzare stabilite.
Marketing
• Identifica oportunitati imobiliare (terenuri, cladiri destinate inchirierii, vanzarii sau/ si cumpararii);
• Prospecteaza piata imobiliara (dezvoltatori imobiliari, chiriasi, vanzatori, cumparatori);
• Propune superiorilor modalitati si instrumente de promovare a proprietatilor imobiliare; participa la campanii de marketing direct (de exemplu, targurile de profil);
• Creaza, monitorizeaza si dezvolta baza de date cu toate proprietatile din portofoliul agentiei vanzatori, cumparatori, contacte clients, potentiali cumparatori/vanzatori.
Relatii Clienti
• Stabileste si dezvolta relatiile profesionale cu prospectii si clientii companiei;
• Ofera informatii si indruma prospectii/ clientii la alegerea deciziei optime;
• Urmareste derularea contractelor comerciale conform termenilor agreati;
• Cauta sa obtina satisfactia clientilor/ prospectilor cu care a interactionat.
Numai candidatii eligibili vor fi contactati pentru interviu.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide