rabota@rabota.md

Reprezentant

Imcomvil Grup SRL

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
№4880299, 07.07.2017
Responsabilitățile postului:

Promovarea produselor companiei în vederea formării cererii pentru produs, creării unei imagini pozitive a companiei și constituirii unor relații de parteneriat de lungă durată cu clienții.

Cerințe față de candidat:

- studii superioare;
- deținerea permisului de conducere de categoria B și experiență în conducerea autovehiculelor;
- bune abilități de operare PC (la nivel de utilizator);
- orientare către rezultate și o activitate de durată în cadrul companiei;
- abilități de a interacționa cu auditoriul;
- cunoașterea limbilor romana si rusa
- perseverență;
- capacitatea de a convinge;
- responsabilitate.

Condiții:

- salariu competitiv;
- sistem de bonusare;
- angajare oficială, pachet social, asigurare tehnico-materială.

CV-ul complet cu specificarea POSTULUI VACANT se va expedia la adresela electronica: victoria.rusu@imcomvil-grup.md
Телефон: 060438883, 022-422027
Контактное лицо: Victoria
Приложение Rabota.md
быстро сообщит вам о появлении новых вакансий в Молдове!
x

Отправить CV

Прикрепить CV
x

Отправить отклик

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить CV!