Asistent in vanzari

SCOP Computers
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Assistent Director:
Cerinţe faţă de candidat:
- studii superioare;
- experienţa de muncă într-un post similar minim 1 an;
- utilizarea avansata MSOffice, navigare internet
- cunoasterea bazelor contabile este un avantaj
- vorbirea fluentă a limbilor română și rusă;
- cunoașterea limbii engleze este un avantaj;
- prezenţă agreabilă;
- responsabilitate, sociabilitate, abilităţi organizatorice;
- capacitatea de a lucra cu termeni limită şi respectarea acestora.
- o persoana persuasiva, cu orientare spre rezolvarea problemelor;

Principalele sarcini de muncă:
- activități de secretariat, logistice și administrative;
- inregistrare si prelucrare date (facturi fiscale, declaratii vamale) in programul ERP al companiei
- inregistrarea si evidenta documentelor emise
- gestionarea apelurilor telefonice și evidența corespondenței;
- capacitate de analiza si sinteza a informatiilor in vederea intocmirii unor situatii, analize sau oferte;
- alte responsabilitati prevazute in fisa postului.

Compania oferă un pachet salarial motivant, pachet corporativ de telefonie mobilă, PC, mediu de lucru profesionist, posibilitate de avansare in carieră.Ne aflam in mun. Chisinau, str. Mesager 11.
Persoanele interesate pot trimite CV-ul cu poza, cu indicarea postului şi a sursei de informare despre postul vacant la adresa e-mail: cristina.cotet@scop.md.
Pentru interviu vor fi contactate doar persoanele selectate în baza CV-ului

Persoana de contact:
Cristina
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide