Specialist call centru

BT Leasing MD, Grupul Financiar Banca Transilvania
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania BT Leasing MD, membra a Grupului Financiar Banca Transilvania, prelungeste concursul pentru postul vacant de Ofiter Telemarketing.
Cerinţe:
- Cunoasterea limbii romane si ruse, la nivel de comunicare avansata;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Studii superioare in domeniul Marketing, Comunicare si/sau Relatii Publice se considera un avantaj considerabil;
- Atitudine pozitiva fata de toti clientii societatii;
- Diplomatie si flexibilitate;
- Limbaj coerent, dictie clara, capacitate de convingere;
- Dorinta de a lucra pentru un obiectiv prestabilit de catre societate;
- Aptitudini de operare PC (word, excel, soft-uri interne) si Internet (motoare de cautare);
- Capacitate de invatare, perseverenta in atingerea obiectivelor propuse;
- Initiativa si dinamism;
- Disciplina, responsabilitate si concentrare;
- Dorinta de avansare in domeniul vanzarilor.

Responsabilităţi:
- Colectarea si stocarea informatiei cu privire la potentialii clienti;
- Apelarea potentialilor clienti in baza unui scenariu prestabilit;
- Consultarea clientilor cu privire la produse noi, promotii si conditii de colaborare;
- Lucru la PC cu baza de clienti ai companiei.

Se oferă:
- Posibilitate de crestere profesionala intr-o companie cu capital social integral strain;
- Angajare oficiala si pachet social complet;
- Pachet salarial atractiv + bonus din rezultatele obtinute;
- Instruire calitativa din contul companiei;
- Mediu de lucru dinamic;
- Colaborare cu o echipa tanara si profesionista.

Va rugam sa transmiteţi CV-ul, pe adresa de e-mail contact@btleasing.md, cu mentiunea „pentru pozitia Ofiter Telemarketing”, pana pe 28.02.2017. Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerinţelor.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide