Consultant

SRL „Totul pentru contabil”
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
SRL „Totul pentru contabil”, anunţa concurs pentru suplinirea postului vacant de Consultant al paginii www.contabilsef.md . Pagina www.contabilsef.md este destinată contabililor, auditorilor, directorilor financiari, economiştilor şi altor persoane care au tangenţă cu profesia contabilă. Conţine informaţie utilă pentru munca de zi cu zi, cum ar fi legislaţia, formulare, noutăţi, articole, întrebări-răspunsuri, şi multe altele.

Responsabilităţi principale:
- Gestionarea conţinutului paginii www.contabilsef.md
- Pregătirea şi plasarea diferitor materiale (noutăţi, articole, legislaţie, etc.) pentru pagina
- Relaţiile cu autorii şi vizitatorii paginii
- Pregătirea răspunsurilor la întrebările parvenite de la vizitatorii paginii

Cerinţe faţă de candidat:
- studii superioare in domeniul contabilităţii şi auditului,
- cel puţin 1 ani de experienţă profesională în poziţia de contabil-şef, sau 2-3 ani ca contabil,
- cunoaşterea legislaţiei fiscale
- capacitatea de scriere a articolelor, răspunsurilor la întrebări
- abilitaţi analitice si de comunicare,
- abilitaţi de lucru independent şi în echipa,
- cunoaşterea calculatorului la nivel de utilizator, cunoaşterea internetului
- cunoaşterea limbilor română şi rusă

Se oferă un pachet salarial atractiv si condiţii bune pentru creştere şi realizare profesională.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimită un CV pe adresa VCiobanu@contabilsef.md sau contabilsef.md@gmail.com cu specificarea postului.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide