Designer

FaceDance
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Ești capabil de a crea machete remarcabile, neordinare, în conformitate cu trendurile curente Europene? Atunci te invităm să faci parte din echipa noastra

Este necesar să:
- Demonstrezi capacitățile de creativitate și de lucru în echipă.
- Fii punctual și bine organizat.
- Încadrezi în termenii limită.
- Cunoști Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Corel Draw și alte programe grafice,
- Ai cunoştinţe specifice de montare a materialelor video.
- Ai cunoștințe avansate de CMYK, RGB etc. dar n-ar strica să știi și ceva din HTML/CSS.

Responsabilități:
- Dezvoltarea machetelor pentru site (email, banner).
- Dezvoltarea și pregătirea machetelor pentru tipar.
- Să adaptezi macheta-master pentru restul dimensiunilor de care avem nevoie în comunicare.
Ce oferim:
- Salariu fix + Bonusuri de performanță, platite la timp de fiecare dată.
- Șef bun și înțelegător, colegi tineri și prietenoși, atmosferă plăcută.
- Posibilitatea dezvoltării profesionale și avansării rapide, dacă vei merita ;)

Dacă te regăsești în cele spuse mai sus, atunci așteptăm CV-ul tau in engleza ori franceza pe e-mail-ul shweaps@yahoo.com
Telefon:
079200358
Persoana de contact:
Marina
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide