3d interior/ designer arhitectural

TOP VISION MEDIA LTD (Cipru)
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania TOP VISION MEDIA LTD (Cipru) are plăcerea de a Vă prezenta oferta de muncă pentru postul de 3D Interior/ Designer Arhitectural. Pentru informaţie suplimentară despre proiectele în care veți fi implicat, rugăm să accesați http://www.topvisionmedia.org
Descrierea postului:
• Crearea impresiilor artistice tridimensionale de interior/exterior pentru diverse structuri arhitecturale (case de locuit, oficii etc.)
Cerințe față de candidat:
• Cunoștințe tehnice și minim 2 ani de experiență în domeniul designului în interior și architectural cu 3D modelare;
• Nivel avansat de operare a soft-urilor specifice lucrului (AutoCad, 3D Studio Max, V-Ray, SketchUp, Adobe Photoshop etc.);
• Creativitate, atenție la detalii, simț estetic dezvoltat;
• Fluență de exprimare verbală și scrisă în limba engleză;
• Deținerea pașaportului biometric al cetățeanului RM.
Compania Vă oferă:
• Post de muncă amplasat în Cipru, în imediata apropiere a mării;
• Program de muncă full-time;
• Pachet social deplin;
• Posibilitatea de dezvoltare și creștere profesională;
***Salariul va fi negociat în funcție de competențele individuale și experiența candidatului;
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze un CV (în engleză) cu indicarea postului solicitat și atașarea a minim două din lucrările Dvs. recente la adresa de e-mail info@topvisionmedia.org
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide